Hacettepe Patent 2019 Ödül Yemeği

Hacettepe Patent 2019 ödül yemeğimizden kareler. Bu güzel gecede bizi yalnız bırakmayan Rektörümüz Prof.Dr.Haluk Özen ve Hacettepe Teknokent A.Ş. – Hacettepe Teknokent Teknoloji Transfer Merkezi (HT-TTM) Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Candan Gökçeoğlu konuşmalarını yaparken.

Uluslararası Buluşçular Dernekleri Federasyonu Özel Ödülünü (Biyolojik Etkili Kojik Asit Türevi Mannich Bazları) alan Prof.Dr.Mutlu Aytemir, Prof.Dr.Berrin Özçelik, Prof.Dr.İlkay Erdoğan Orhan, Dr. Ecz. Gülşah Karakaya, Dr. Ecz Fatma Sezer Şenol’u tebrik ediyoruz.

“Kişiye Özel Bir Rehabilitasyon Merkezi” konulu buluşları ile Altın Madalya ödülünü alan Dr.Öğr. Üyesi Özgür Ünver, Doç.Dr. Muhammed Kılınç, Prof.Dr.Sibel Aksu Yıldırım’ı tebrik ediyoruz.

“Bir Ozon Jeneratörü” konulu buluşları ile Bronz Madalya ödülüne hak kazanan buluş sahibi merhum Prof. Dr. Abdurrahman Tanyolaç’ı saygıyla anarak, eşi Sn Prof.Dr.Deniz Tanyolaç, Doç.Dr. İsmail Cengiz Koçum ve Dr.Özge Yüksel Orhan’ı tebrik ediyoruz.

“Bir Arsenik Adsorbent ve Elde Edilmesi İçin Bir Yöntem” konulu buluşları ile Bronz Madalya ödülü alan Sn Prof.Dr.Pınar Akkaş Kavaklı, Prof.Dr. Cengiz Kavaklı ve Serdar Korpayev’i tebrik ediyoruz.

 

“Poli (4-vinilpridin) Nanoliflerinin Elde Edilmesi İçin Bir Yöntem” konulu buluşları ile Bronz Madalya ödülünü alan Prof.D. Pınar Akkaş Kavaklı, Prof.Dr. Cengiz Kavaklı ve Burcu Okyay’ı tebrik ediyoruz.

“Oral Enjektör” konulu buluşları ile Bronz Madalya ödülünü alan Dr.Öğr. Üyesi Handan Boztepe, Dr. Hakan Gürsu, Hakan Boğazpınar ve Barış Gür’ü tebrik ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir